Nauka jazdy poznańRaty 50zł/mc  
  promocje cenniknasza kadrazapisysystem ratalnykontakt  
    Gadu-Gadu: 3792615   
Nauka Jazdy Poznań

Prawo Jazdy Poznań

Szkolenia

Fotogaleria


Firma partnerem POZnań przyciąga najlepszych
Sponsorujemy poznańskie Juwenalia 2012
Firma polecana przez
Fundację UAM
Raty 50zł/mc
z Credit Agricole
Szkolenia
z pierwszej pomocy
Honorujemy karty EURO<26
Honorujemy karty ISIC
Honorujemy Kartę Rodziny Dużej Poznań
Mieszkania Poznań


Ubezpieczenia OC samochodu

Poznań Student Rock Festival - Zdajprawko.pl sponsorem imprezy! 2007-04-20

Firma Zdajprawko.pl zaprasza wszystkich chętnych na Poznań Student Rock Festival, który odbędzie się w dniach 24-25.04 w poznańskim klubie Blue Note. Współpracując z samorządami wyższych uczelni postanowiliśmy wnieść własny wkład w idee rockowego festiwalu i w taki oto sposób staliśmy się jednym ze sponsorów studenckiej imprezy. Zapraszamy serdecznie na festiwal już od wtorku!!!

Uwaga! Od 17. kwietnia zmienione pytania na egz. kat. B. 2007-04-02

Prosimy wszystkich kursantów, którzy mają państwowy egzamin z teorii dn. 17. kwietnia i później o pilny kontakt telefoniczny. Zmienione zostały pytania na egzaminie teoretycznym! Zmiana pytań egz. zawiera 2 pytania w zakresie obowiązkowego używania świateł mijania oraz 23 pytania w zakresie pierwszej pomocy.

Fotki z Sylwestra 2006/2007 już na naszych stronach ! 2007-01-15

Zapraszamy wszystkich uczestników sylwestrowej zabawy organizowanej przez ZDAJPRAWKO.PL do obejrzenia zdjęć z imprezy, która trwała do samego rana. Załoga ZDAJPRAWKO.PL pozdrawia wszystkich imprezowiczów ;-)

Nie daj się zaskoczyć ! Zapisz się na kurs do końca roku ! 2006-12-28

Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy i zapisz sie na kurs, który rozpocznie się 3. stycznia 2007 o godzinie 17.00 na ul. ks. Jakuba Wujka 15/17 (obok Dworca PKS i PKP). Chcesz przełamać stereotypy związane z nauką jazdy ? Zgłoś się do nas ! Młodzi, kompetentni i wyrozumiali instruktorzy tylko w ZDAJPRAWKO.PL. Młodzi dla Młodych, bez względu na wiek ;-) Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Mamy do rozlosowania 2 wejściówki na Sylwestra w Eskulapie ! 2006-12-20

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty promocyjnej. Wśród osób, które zapiszą sie na kurs do środy 27. grudnia wypełniając formularz zgłoszeniowy rozlosujemy dwie wejściówki na odlotową imprezę Sylwestrową, która odbędzie się w Starym Eskulapie ! Wartość nagrody to 60 PLN. Jesteśmy jednym ze Sponsorów zabawy ! :-)

ZDAJPRAWKO.PL Sponsorem zabawy Sylwestrowej w Starym Eskulapie! 2006-12-19

Zapisz się na kurs wypełniając formularz zgłoszeniowy do 27.12 i wygraj wejściówkę na imprezę Sylwestrową !
Do rozlosowania mamy 2 bilety. Wartość nagrody to 60 PLN ! Wszystkich serdecznie zapraszamy !

Czas na kolejne inwestycje w ZDAJPRAWKO.PL ! 2006-12-10

Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliście nas Państwo przez długi okres istnienia firmy ZDAJPRAWKO.PL na poznańskim rynku usług szkoleniowych, nasza firma nieustannie się rozwija, by móc sprostać najwyższym oczekiwaniom ze strony naszych klientów i podnosić standardy szkoleniowe w ZDAJPRAWKO.PL. W grudniu rozpoczęła się budowa kolejnej audiowizualnej sali wykładowej na 30 miejsc do przeprowadzania szkoleń teoretycznych w komfortowych warunkach, a także we współpracy z firmą Framco z Poznania jest odnawiana elewacja budynku. Zapraszamy na kursy prawa jazdy tych z Państwa, którzy nie chcą uczyć sie w szkolnych salkach wynajmowanych przez wiele małych firm, często nieprzystosowanych do zajęć z zakresu prawa o ruchu drogowym. Jako nieliczni w Poznaniu posiadamy własne sale wykładowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Dziękujemy wszystkim za udział w Andrzejkach 2006 ! Zabawa była przednia ! ;-) 2006-11-27

Andrzejki 2006 już za nami. Głowa do góry ! Firma ZDAJPRAWKO.PL dziękuje wszystkim uczestnikom imprezy za przybycie w wyznaczone miejsce o właściwym czasie ;-) Wszyscy - łącznie z załogą firmy -  bawili się wyśmienicie do 5 rano przy piwie i swojskim jadle. Piwo lało się strumieniami - wszyscy byliśmy zgodni, że należy ją powtórzyć !
Może już na Sylwestra !?

Andrzejki 2006 organizuje ZDAJPRAWKO.PL - wszystkich zapraszamy ! 2006-11-18

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich naszych obecnych jak i dawnych kursantów (z prawem jazdy ;-)) z osobami towarzyszącymi na imprezę Andrzejkową, która odbędzie się 25.11.2006 w pubie Deja Vu Cafe na ul. Woźnej 21 (przy Starym Rynku) w Poznaniu o godz. 18. Piwo i przekąski za friko ! Info pod numerem tel. 603 052 572. Zapraszamy !
 Poprzednia  1  2  3  4  5   Następna