Nauka jazdy poznańRaty 50zł/mc  
  promocje cenniknasza kadrazapisysystem ratalnykontakt  
    Gadu-Gadu: 3792615   
Nauka Jazdy Poznań

Prawo Jazdy Poznań

Szkolenia

Fotogaleria


Firma partnerem POZnań przyciąga najlepszych
Sponsorujemy poznańskie Juwenalia 2012
Firma polecana przez
Fundację UAM
Raty 50zł/mc
z Credit Agricole
Szkolenia
z pierwszej pomocy
Honorujemy karty EURO<26
Honorujemy karty ISIC
Honorujemy Kartę Rodziny Dużej Poznań
Mieszkania Poznań


Ubezpieczenia OC samochodu

Zdajprawko.pl zaprasza na studencką imprezę Music Warming do Metropolitan Club 01.10. 2009-09-29

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 01. października na terenie miasta Poznania odbędzie się impreza Music Warming, jakiej jeszcze nie było! Będzie ona pierwszą z cyklu czwartkowych imprez w klubie Metropolitan (ul. św. Marcin 28). Londyński Autobus przemierzający Poznańskie ulice, zatrzymujący się na wyznaczonych przystankach i zabierający ze sobą zainteresowanych imprezowiczów do klubu, wszystko to absolutnie ZA DARMO!

Zdajprawko.pl wspiera Ogólnopolski Konkurs Artystyczny "Młode Talenty". 2009-09-14

Młode Telenty to konkurs artystyczny organizowany już od ponad 20 lat, skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Życzymy Uczniom wesołej a zarazem ambitnej zabawy, która doprowadzi do wyłonienia zwycięzców w następujących kategoriach: Literacka, Plastyczna, Muzyczna, Teatralna, Taneczna. Zgłoszenia przyjmowane są pod tym linkiem. Uczestników i zwycięzców zapraszamy na kurs prawa jazdy do firmy Zdajprawko.pl. Powodzenia!

Nowość! Następne Renault Clio III z klimatyzacją już dla Was jeżdżą ;-) 2009-02-28

Informujemy, że kolejne samochody Renault Clio III z klimatyzacją są do Waszej dyspozycji w firmie Zdajprawko.pl. Nowe, srebrne Renault Clio III, identyczne jak na egzaminie już jeżdżą na poznańskich i podmiejskich drogach w barwach naszej firmy;-) Zapraszamy na kurs z firmą Zdajprawko.pl i życzymy szerokiej drogi wszystkim naszym obecnym i przyszłym kursantom!;-)

...kolejne nowe Renault Clio III;-) Zapraszamy na jazdy! 2009-01-29

Zapraszamy na jazdy nowymi samochodami Renault Clio III w barwach firmy Zdajprawko.pl

Od października nowi instruktorzy oraz więcej samochodów!;-) 2008-10-03

W związku z zaufaniem jaką obdarzyli nas Klienci, by móc sprostać ich oczekiwaniom z dniem 1. października 2008  zatrudniliśmy  nowych instruktorów: Radka i Dawida oraz poszerzyliśmy naszą flotę pojazdów o kolejne samochody. Serdecznie zapraszamy na kursy!!!

Juwenalia 2008 & Zdajprawko.pl - gdzie się spotkamy? 29.05. godz. 17 Plac Mickiewicza 2008-05-16

Po ubiegłorocznym sukcesie i bezprecedensowej roli, jaką Wielki Pochód Juwenaliowy odegrał wówczas na arenie miasta, w tym roku studenci ponownie wylegną na ulice, by na kilka godzin wprowadzić totalny chaos w ruch komunikacyjny. Ta inauguracja trzydniowego finału rozpocznie się symbolicznym przekazaniem kluczy do bram miasta i oddaniem całej władzy studentom. Gdy Prezydent wręczy klucze na balkonie Auli Uniwersyteckiej – w miejscu startu pochodu. Wtedy ruszamy…! W towarzystwie platform, maszyn, przedziwnych pojazdów, uczelnie będą walczyć o zwycięstwo, o którym zdecyduje specjalne jury, złożone z władz uczelni. Ta jedyna w swoim rodzaju parada, przejdzie ulicami miasta i po dotarciu na Łęgi Dębińskie oficjalnie otworzy Festival Muzyczny Juwenalia 2008. Firma Zdajprawko.pl jest oficjalnym sponsorem imprezy! Zapraszamy do spotkania z naszymi instruktorami;-) Zobacz zdjęcia z Juwenaliów 2007!:) Do zobaczenia na Pochodzie.

Kurs pierwszej pomocy w Zdajprawko.pl 2008-01-31

Z przyjemnością informujemy, że kurs pierwszej pomocy w Zdajprawko.pl odbędzie się w piątek 23.11 o godz. 17 na ul. ks Jakuba Wujka 15/17. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 0 603 052 572 lub e-mailem. Zapraszamy.

Zimowe ogumienie jest już na kołach ! 2007-11-20

W trosce o bezpieczeństwo naszych kursantów podczas zimowych jazd w ruchu ulicznym firma ZDAJPRAWKO.PL zakupiła dla wszystkich samochodów, które użytkuje zimowe ogumienie. Pozwoli to Państwu na bezpieczną jazdę podczas trwania całego zimowego kursu, a naszym instruktorom na pełne wykorzystanie możliwości naszych samochodów bez obawy o poślizg podczas nauki jazdy. Zapraszamy na bezpieczną jazdę z OSK ZDAJPRAWKO.PL !

Juwenalia 2007 & Zdajprawko.pl - zobacz zdjęcia! 2007-05-18

Tegoroczne Juwenalia to wspaniałe koncerty i wielki show w wykonaniu polskich i zagranicznych gwiazd muzyki, poznańskich studentów a także władz miasta, które oddały miejskie klucze braci studenckiej! Zdajprawko.pl brało czynny udział w juwenaliowym Wielkim Pochodzie Studentów oraz Wielkim Grilowaniu UAM będąc jednym ze sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wielkiego przemarszu poznańskich żaków!

Juwenalia 2007 & Zdajprawko.pl - gdzie się spotkamy? 2007-05-10

Tegoroczne Juwenalia będą najbardziej odjazdowe od wielu lat. Na poznańskiej Malcie zagrają prawdziwe gwiazdy rocka: Dog Eat Dog, Myslovitz oraz Lady Pank. Jak co roku Zdajprawko.pl bierze czynny udział w tej wielkiej imprezie studenckiej, będąc sponsorem Wielkiego Grillowania oraz Wielkiego Pochodu Studentów. Gdzie będziemy: 15. maja o godz. 12 Kampus "Szamarzewo", ul. Szamarzewskiego 89, następnie od godz. 17, Kampus Morasko - rozpoczęcie  Wielkiego Grillowania. Natomiast 16. maja godz. 17 zbiórka na Placu Mickiewicza na vis a vis Zamku - Wielki Pochód Studentów zakończony "Szturmem Ratusza/okupacja Starego Rynku". Wszystkich chętnych zapraszamy, będzie okazja do rozmowy o naszych kursach, poznania naszych instruktorów i przejażdżki naszym Cabrioletem;-) Ku chwale braci studenckiej...!
 Poprzednia  1  2  3  4  5   Następna