Nauka jazdy poznańRaty 50zł/mc  
  promocje cenniknasza kadrazapisysystem ratalnykontakt  
    Gadu-Gadu: 3792615   
Nauka Jazdy Poznań

Prawo Jazdy Poznań

Szkolenia

Fotogaleria


Firma partnerem POZnań przyciąga najlepszych
Sponsorujemy poznańskie Juwenalia 2012
Firma polecana przez
Fundację UAM
Raty 50zł/mc
z Credit Agricole
Szkolenia
z pierwszej pomocy
Honorujemy karty EURO<26
Honorujemy karty ISIC
Honorujemy Kartę Rodziny Dużej Poznań
Mieszkania Poznań


Ubezpieczenia OC samochodu

ZdajPrawko! Indywidualnie - Prawo jazdy w 1 mc! Teraz Ty decydujesz kiedy odbywają się wykłady! 2018-01-01

Firma ZDAJPRAWKO.PL przygotowała specjalną ofertę dla osób pracujących, uczących się i studiujących w nienormowanych godzinach w ciągu całego tygodnia.  Specjalnie dla ludzi aktywnych, stworzyliśmy możliwość odbycia wykładów teoretycznych o każdej porze dnia, od poniedziałku do soboty! Zadzwoń lub napisz, kiedy chcesz uczęszczać na wykłady - my stworzymy dla Ciebie taką możliwość! Cena to 1650 PLN. Raty i promocje przy zapisie "we dwójkę" oraz z kartą Euro<26, ISIC, ITIC, IYTC oraz Studencką Kartą Zniżkową AE.

Nasza firma uczestniczy w Poznańskich Dniach Rodziny 2017. 2017-05-22

W dniach od 13 maja do 1 czerwca 2017 roku Miasto Poznań organizuje Poznańskie Dni Rodziny 2017. To już V edycja tej imprezy!
Jest to czas, w którym wszystkim poznańskim rodzinom proponowany jest szereg wydarzeń, spotkań i imprez o charakterze integrującym całe rodziny i promującym życie rodzinne. Wejdź na stronę wydarzenia i sprawdź zniżki na kurs prawa jazdy oraz zniżki naszych partnerów.

Zdajprawko.pl sponsorem Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości organizowanych przez SF BCC. 2017-05-06

W sobotę odbył się Finał Ogólnopolski konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości oragnizowanego przez Studenckie Forum Bussines Center Club. Nasza firma była sponsorem tego wydarzenia a finalistów serdecznie zapraszamy na kurs!

Wielkanocne życzenia!!!;-) 2017-04-09

Wielu radosnych chwil na Święta Wielkanocne, serdecznych spotkań rodzinnych i smacznego jajka życzy zespół ZDAJPRAWKO.PL.

Z okazji Dnia Kobiet do 15.03 dla każdej z Pań baza testów egz. o wartości 50 zł gratis przy zapisie na kurs!-;) 2017-03-06

Z okazji święta Dnia Kobiet, spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet, życzy wszystkim Paniom firma Zdajprawko.pl.
Specjalnie na tą okazję firma przygotowała super ofertę cenową tylko do 15. marca - kat. B za 1395 PLN z badaniami i dostęp do testów egzaminacyjnych na naszej platformie internetowej gratis! Serdecznie zapraszamy!!! Wystarczy wypełnić formularz on-line!

nauka jazdy poznan kat. B start: 14-16.03.2016 r. 2016-03-08

prawo jazdy poznań, nauka jazdy poznań, nauka jazdy poznan, prawo jazdy poznan, zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B.

Zapisz się na kurs kat. A/A2 lub B do 09.03 a otrzymasz nagrodę: bezpłatny kurs na uprawnienia maszyn budowlanych! 2016-02-09

Jeżeli masz mniej niż 25 lat, zamieszkujesz na terenie woj. wielkopolskiego, pracujesz lub prowadzisz małą firmę i chcesz zdobyć nowe umiejętności,  ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A/A2 lub B a otrzymasz nagrodę w postaci bezpłatnych szkoleń na operatora koparko-ładowarki, wózka widłowego, zagęszczarek i ubijarek wibracyjnych! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona. Pakiet obejmuje egzaminy państwowe, szkolenia, badania lekarskie i zwrot kosztów dojazdu.

Zdajprawko.pl oficjalnym Partnerem Urzędu Miasta Poznania w projekcie "Poznań przyciąga najlepszych". 2015-09-07

W ramach projektu "Poznań przyciąga najlepszych", stanowiącego ogólnopolską kampanię promocyjną zachęcającą do studiowania w Poznaniu firma Zdajprawko.pl ufundowała nagrodę dla zwycięzcy konkursu "Poznań przyciąga najlepszych" oraz liczne zniżki i promocje w ramach projektu "Ambasador Akademickiego Poznania", kierowanego do najlepszych poznańskich studentów. Zapraszamy do współpracy.

74% to zdawalność ZDAJPRAWKO.PL za 2012. My potrafimy jeździć!!! ;) Nie marnuj pieniędzy - przyjdź do nas! 2013-04-01

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Poznania na podstawie uzyskanych informacji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD Poznań) poinformował nas że, zdawalność w firmie ZDAJPRAWKO.PL wynosi 74% ;-). Nam możesz zaufać. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy. Informacja ta stanowi także rekomendację działalności dla naszej firmy;-))

Best of Zdajprawko.pl 2012. 2013-01-20

Zdajprawko.pl z Prezydentem Miasta Poznania podczas wręczania nagród w projekcie Ambasador Akademickiego Poznania.
 Poprzednia  1  2  3  4  5   Następna