Nauka jazdy poznańRaty 50zł/mc  
  promocje cenniknasza kadrazapisysystem ratalnykontakt  
    Gadu-Gadu: 3792615   
Nauka Jazdy Poznań

Prawo Jazdy Poznań

Szkolenia

Fotogaleria


Firma partnerem POZnań przyciąga najlepszych
Sponsorujemy poznańskie Juwenalia 2012
Firma polecana przez
Fundację UAM
Raty 50zł/mc
z Credit Agricole
Szkolenia
z pierwszej pomocy
Honorujemy karty EURO<26
Honorujemy karty ISIC
Honorujemy Kartę Rodziny Dużej Poznań
Mieszkania Poznań


Ubezpieczenia OC samochodu

Zimowa Promocja Internetowa B za 1550* zł do 28.02. Wypełnij zgłoszenie przez internet a otrzymasz 200 zł zniżki i badania lekarskie na miejscu gratis-;) A jazdy zaczynasz gdzie chcesz;-) 2018-02-20

Biuro Obsługi Klienta na ul. ks. Jakuba Wujka 15/17 (róg ul. Przemysłowej, obok Dworca PKS i PKP). Badania lek. gratis na miejscu w cenie kursu przy wpłacie gotówkowej, Płatnościach 50%+50% oraz IV dowolnych ratach, kurs pierwszej pomocy z ratownikami medycznymi, materiały dydaktyczne, 30h multimedialnych wykładów i 31 jazd praktycznych oraz możliwość bezpłatnego ćwiczenia prywatnym samochodem na placu manewrowym!!! Chcesz przełamać stereotypy związane z nauką jazdy? Zgłoś się do nas! Młodzi, kompetentni i wyrozumiali instruktorzy tylko w ZDAJPRAWKO.PL.

Badania lekarskie (medycyna pracy) przy zapisie przez internet zawsze w cenie kursu i na miejscu! 2018-02-19

Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców wprowadzona została urzędowa cena za badania lekarskie kandydatów na kierowców w kwocie 200 zł na terenie całego kraju! W ofercie firmy Zdajprawko.pl badanie lekarskie jest zawsze w cenie kursu i przeprowadzane na miejscu. Nie musisz stać w kolejkach, rejestrować się, szukać lekarza, wystarczy się zapisać do nas na kurs prawa jazdy. Przeczytaj aktualne rozporządzenie Ministra Zdrowia Dz.U. 2014 r. poz. 949 ws. ceny badań lekarskich.

Firma Zdajprawko.pl zakupiła 7 samochodów egzaminacyjnych Kia Rio i 2 Yamahy XJ6N! 2018-02-04

W dniu dzisiejszym firma zakupiła 7 nowych samochodów szkoleniowych marki Kia Rio 2018 w wersji egzaminacyjnej w WORD Poznań, prosto z salonu. Łącznie nasza flota powiększyła się do 10 aut oraz 2 motocykli Yamaha XJ6N. Zapraszamy na jazdy!!! ;-).

Promocja dla Studentów i Uczniów kat. B tylko do 28.02.2018-;) 2018-02-03

Zapisz się na kurs do środy 28.02.2018 r. jeszcze dzisiaj! Ilość miejsc ograniczona! Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy przez internet lub okazać legitymację studencką lub szkolną w biurze firmy! Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h! Zapraszamy!

E-learning nowość 2018! Możliwe wykłady przez Internet w Zdajprawko.pl!!! 2018-01-25

Nie chcesz chodzić na wykłady? Masz zbyt mało czasu, który chciałbyś poświęcić rodzinie, swojemu hobby, pracy lub nauce? Nie chcesz specjalnie dojeżdżać do ośrodka na wykłady na kursach prawa jazdy? Trafiłeś pod właściwy adres. W trosce o czas naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną możliwość zaliczenia części teoretycznej przez Internet! Możesz teraz w dowolnym miejscu i czasie zasiąść wygodnie przed ekranem swojego komputerem podłączonego do Internetu i zacząć szkolić się na naszej platformie e-learningowej z zakresu ruchu drogowego bez konieczności przychodzenia na salę wykładową! Zapisz się już teraz!

Tylko u nas dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych w Poznaniu w Adaptacyjnym Systemie Szkolenia i Egzaminowania Kierowców (ASSiEK). 2018-01-24

Adaptacyjny System Szkolenia i Egzaminowania Kierowców (ASSiEK) od Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych, to jedyna w Polsce platforma, która udostępnia kursantom pełną bazę pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych w WORD-zie w Poznaniu. Zapewniają tym samym kursantom możliwość rozwiązania wszystkich pytań testowych, jakie mogą zostać wylosowane na egzaminie państwowym dla kandydatów na kierowcó. Zapytaj o ofertę w biurze firmy.

Już po corocznej kontroli Wydziału Komunikacji UMP. 2018-01-15

Szanowni Klienci, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w wyniku przeprowadzonej, corocznej i ustawowej kontroli naszej firmy przez Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Poznania w październiku 2017 roku, nie stwierdzono uchybień mogących wskazywać na prowadzenie szkolenia w sposób niezgodny z programem. Zapraszamy na kursy. Dziękujemy za współpracę i życzymy szerokości!

New! Driving license category B in English! You learn and take a state examination in our car! 2018-01-10

Would like more information about driving lessons, license or intensive driving courses in Poznan please dont hesitate to contact me. Phone number 603 052 572 or wrote to: biuro@zdajprawko.pl. Driving school Poznan Zdajprawko.pl.

Nowość! Kurs kat. B klasy premium - uczysz się i zdajesz egzamin państwowy na naszym samochodzie szkoleniowym! 2018-01-09

Prawo jazdy Poznań, nauka jazdy Poznań. Podstawiamy nasz frimowy samochód szkoleniowy na egzamin państwowy do Word-u w Poznaniu. Uczysz się i zdajesz na samochodzie oznaczonym logotypem Zdajprawko.pl !!! Sprawdź cennik lub napisz na ades: biuro@zdajprawko.pl

Wykładamy w systemie multimedialnym SPS - System Profesjonalnego Szkolenia 2018-01-04

SPS czyli System Profesjonalnego Szkolenia to fachowo przygotowana baza merytoryczna do nauki jazdy, obejmująca kilka tysięcy pytań w formie klipów wideo i prezentacji multimedialnych z konkretnymi sytuacjami drogowymi. Nowe narzędzie nie tylko porządkuje obszerny zasób wiedzy, jaki ma do przyswojenia przyszły kierowca, ale po raz pierwszy wprowadza spójny system nauczania. System Profesjonalnego Szkolenia, wykluczając chaos informacyjny w procesie dydaktycznym, przynosi konkretnie korzyści zarówno instruktorom, jak i kursantom. Treści zawarte we wszystkich materiałach uzupełniają się, co ułatwia przyswajanie i powtarzanie materiału. Dzięki temu każdy uczestnik kursu ma możliwość samodzielnego utrwalenia w domu treści lekcji.
 Poprzednia  1  2  3  4  5   Następna